Průmysl – přesná výroba – CNC brusky

Přesná výroba a tvrdé normy sledované pravidelnými audity se již bez klimatizací neobejdou

Využití Inverterových klimatizací v přesné výrobě je stále častější. Při zajištění stálých teplot ve výrobním prostoru je zaručena bezpochyby přesnost výroby. Splněné normy a kvalitní výrobky jsou předpokladem konkurenceschopnosti. Se správně používanou klimatizací je reálnější dosáhnout požadovaných kvalit ve výrobě.

Velmi často realizujeme pro průmyslovou výrobu podobné aplikace, tj. dodávky a montáže silných a výkonných klimatizací, které jsou zárukou spolehlivosti, při každodenní výrobě na přesných obráběcích strojích.

V uzavřeném prostoru s přesnými obráběcími stroji jsou zajištěny požadované konstantní teploty s přesností +-1,5°C. Výrobní stroje se nepřehřívají, mají nižší spotřeby energií a u vyráběných komponent je zaručena vyšší přesnost v setinách až tisícinách. Další výhodou uzavřeného výrobního prostoru je zajištění vyšší čistoty prostředí.

Při této realizaci je  součástí klimatizovaného prostoru VZT rekuperační jednotka se stálou cirkulací přiváděného čerstvého vzduchu z vnějšího prostředí včetně odvodu vydýchaného vzduchu. Rekuperace zajišťuje snížení nákladů na energie pro tepelnou úpravu vzduchu v uzavřeném prostoru.

Doplňující informace:

Vaše kontaktní údaje výše budou využity jen za účelem zpracování Vašeho dotazu/podnětu a nebudou poskytnuty žádné třetí straně. Informace o Vašich právech jsou zde