Klimatizace rodinných domů a vil

Od velkých hal, pokojů, ložnic, pracoven, přes chodby až po komory s potravinami.

Každý rodinný dům, vila jsou specifické vlastním charakterem stavby, jeho užitností a zejména jeho vlastníky – uživateli!

Při řešení – navrhování klimatizace do rodinného domu a vily je vhodné brát na zřetel mnoho faktorů, které budou mít následný vliv na finální výsledek aplikovaného klimatizačního zařízení a jeho následnou očekávanou užitnou hodnotu.

Nevíte si rady a chcete mít klimatizovaný dům?
Kontaktujte nás.

Od počátku realizace je vhodné plně vnímat osazení vnitřních jednotek v jednotlivých místnostech, včetně rozvodů propojovacího měděného potrubí v izolacích, kabeláže, ale instalace venkovních jednotek ve vnějším prostředí u domu.

Celá technologie navrženého a vybraného klimatizačního zařízení musí být předmětem dobře zpracovaného návrhu.
Požadovaný návrh a technické řešení vypracujeme.

Některé možnosti instalací vnějších klimatizačních jednotek na rodinných domech

Klimatizovat, chladit – vytápět lze každou místnost v rodinném domě či vile. Rozhodnutí je vždy na majiteli domu.
Od velkých hal, všech pokojů, ložnic, pracoven, přes chodby až po komory s potravinami, domácími trezory a i toalety atd.

Nemá smysl, abych Vám tady prezentoval nějaké vnitřní a vnější klimatizační jednotky a celé technologie klimatizací jako na nějakém e-shopu. 
Rodinné domy a vily jsou individuální a zaslouží si i takový přístup z naší strany.

Klimatizují se zejména hlavní haly, jídelny, jednotlivé pokoje a ložnice, pracovny, fitnessy, ale i toalety, sklady potravin, sklady různých předmětů, privátní galerie, vestavěné trezory, místnosti s IT technologií a místnosti pro chov domácích mazlíčků. 

Je třeba si uvědomit, že významná část součástí každé klimatizace jsou tzv. rozvody měděného potrubí v izolacích, kabeláže, svody kondenzátů. To jsou části klimatizační technologie, které je vhodné dobře promyslet, jak je správně začlenit do vlastní stavby. Je nutné se již předem vyvarovat zbytečným technickým komplikacím s křížením jiných technologií a systémů ve stavbě. Osazení vnitřních i vnějších jednotek musí být vždy dobře promyšleno.

Realizace

Klimatizace Fujitsu ve vile Glasshous

Moderní rodinný dům

Montáž klimatizace do rodinného domu okres Brno – venkov

Klimatizace v penzionu v podkroví – Pod Pavlovskými vrchy